Temat: Paznokcie

Mam pytanko od niedawna uczę się robić sztuczne paznokcie. Jakiej firmy najlepiej zakupić akryl i żele? Słyszałam że marka marce nie równa, a nie chciałabym żeby paznokcie po tygodniu odpadły;).

2

Odp: Paznokcie

Witaj Mirellko smile  Trzy lata temu skończyłam kurs przedłużania paznokci  w Euro Fashion i  najbardziej polecam dbanie o własne naturalne paznokcie wink, ale wiem jak to jest gdy nagle chciałoby się w krótkim czasie poprawić wygląd swoich dłoni i rozumiem to doskonale.
Najważniejsze jest byś skończyła dobry kurs, zanim sama zaczniesz dłubać przy swoich paznokciach. Przedłużanie paznokci nie jest takie proste, jak się wydaje w czasie oglądania kosmetyczki przy pracy. Nieumiejętne piłowanie płytki podczas matowienia, może spowodować wiele szkód, czasem nie do naprawienia. Jeżeli koniecznie chcesz i umiesz zakładać akryl i żel, to polecam Ci produkty firmy NSI, IBD i ENTITY, a z tańszych Ra Nails. Wszystkie wymienione sprawdziłam i są naprawdę dobre. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Nerola (2010-05-02 21:17:42)

3

Nie dziwie się. Też mam fioła na punkcie paznokci wink  Jeżeli zdecydujesz się jednak zapuścić swoje paznokcie, to polecam dwa razy w tygodniu moczyć je w ciepłej oliwie z oliwek. Świetnie wzmacnia paznokcie i zmiękcza skórki.

Ostatnio edytowany przez Nerola (2010-05-13 17:39:13)

4

Dzięki za odpowiedź:) Wiem, że naturalne pazurki są najlepsze, ale mam bardzo słabe paznokietki i ciężko mi je zapuścić. Lubię długie paznokcie na których widnieje jakiś fajny wzór:)