RSS

10 naturalnych sposobów na zwiększenie libido

Komentarze do artykułu Przeczytaj pozostałe artykuły w kategoriach:Ona i On

Czy czujesz, że Twój popęd płciowy nie jest taki jak kiedyś? Nie jesteś sama – wiele osób uważa, że w pewnym etapie ich życia libido uległo osłabieniu. Problem ten może być leczony farmakologicznie, ale w większości przypadków nie trzeba uciekać się do leków.

Sprawdź 10 niżej przedstawionych naturalnych sposobów, które napędzą Twoje libido i sprawią, że w Twoim życiu uczuciowym na powrót pojawi się iskra.

10 sposobów wspomagających libido:

 1. Drink na odwagę. Jeden drink lub lampka wina zmniejszy niepokój i stres wynikający z nerwowego trybu życia, pomoże  nastroić się do seksu. Jednak uwaga, alkohol działa również depresyjnie, za duża jego ilość może mieć skutek odwrotny do zamierzonego.
 2. Afrodyzjaki. Nie wymyślono jeszcze magicznego napoju miłości, ale dane nam zostały afrodyzjaki. Często są to środki spożywcze, których kształt niejednokrotnie rozbudza zmysły (np. szparagi). Inne, takie jak ostrygi zawierają przeciwutleniacze i mikroelementy niezbędne do dobrego funkcjonowania pożycia seksualnego.
 3. Rzuć palenie. Jak dobrze wiadomo palenie może mieć destrukcyjny wpływ na przepływ krwi do narządów płciowych. Również zapach i smak papierosów mogą zniechęcić niepalącego partnera do pocałunków.
 4. Kondycja fizyczna. Umiarkowane regularne ćwiczenia pomogą poprawić przepływ krwi do narządów płciowyc. Ponadto ćwiczenia pomagają czuć się dobrze we własnym ciele. Wszystko co zwiększa poczucie własnej wartości, poprawia libido.
 5. Zrzucenie nadwagi. Nadwaga może mieć wpływ nie tylko na zmniejszenie poczucia własnej wartości, ale również na choroby naczyń krwionośnych, które istotnie zmniejszają dopływ krwi do narządów płciowych.
 6. Zdrowo się odżywiaj. Złe odżywianie negatywnie odbija się na stanie Twojego zdrowia i tym samym na pożyciu seksualnym. Spożycie 5 – 9 owoców lub warzyw dziennie może stanowić podstawę do zdrowia. Witaminy i przeciwutleniacze utrzymują dobry przepływ krwi przez narządu płciowe i zapobiegają niektórym przewlekłym chorobom.
 7. Masaż. Niepokój i zły nastrój można zniwelować za pomocą różnych technik masażu. Dotyk partnera może zdziałać cuda dla pobudzenia seksualnego. Przygotuj pokój, zadbaj o dyskretne oświetlenie i relaksującą muzykę, a następnie rozpocznij masaż pleców.
 8. Gingko biloba. Zioło to poprawia przepływ krwi do mózgu i narządów rozrodczych. Uważa się, że może mieć wpływ na zwiększenie pragnienia, podniecenie i orgazm.
 9. Czuj się dobrze we własnej skórze. Nic nie zmniejsza zainteresowania seksem bardziej niż niskie poczucie własnej wartości. Osoby, które źle się czują we własnym ciele unikają kontaktów z partnerem gdyż boją się krytyki.
 10. Rozmowa. Szczerze porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich oczekiwaniach i pragnieniach. Nawet krótka rozmowa może przynieść duże efekty i rozbudzić pożądanie.


Wybrane artykuły w tej kategorii
REKLAMA
REKLAMA

Komentarzy: 4, Dodaj Swój ↓

 1. avatar
  milenkaa43 #
  1

  problem często siedzi w psychice.. mój partner ma 40stkę na karku i bez leków nie ma stosunku.. efekty ma po spedrze z substancją czynną awanafil. próbujemy diety, ale chyba bez psychologa się nie obejdzie

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. avatar
  misilski #
  2

  z tego co wiem to w sklep-intymny.pl mają trochę tych środkow na libido to u nich zobacz czy mają Loaded Guns

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. avatar
  garbikowski #
  3

  ja ku[piłem żonie libidizer bo te orgazmy jej za obfite nie były a teraz to się zmieniło i bardziej jest wrażliwa na dotyk mojej dłoni

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 4. avatar
  łukaszekk #
  4

  Czy ktoś wie gdzie mogę kupić taki suplement o nazwie Loaded Guns, kiedyś był dostępny na allegro, czy można to jeszcze gdzieś dostać ? Proszę o pomoc .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Komentarze

*